Mások mondták…
 
Dóri többször is fotózott már minket, és mindig nagyon elégedettek vagyunk az eredménnyel! Igényes, szép munkát végez, és nagyon kreatív, jó ötletei vannak (pl. segített helyszínválasztásban, vagy a képek beállításnál).
Gyorsan megtaláltuk a közös hangot, így senki nem érezte magát feszélyezve. Csak ajánlani tudom!😊
 
Dórit egyik ismerősünk ajánlotta, amikor meséltem neki, milyen családi képeket tervezek készíttetni. Azonnal fel is vettem a kapcsolatot Dórival, aki nagyon kedves, segítőkész és rugalmas volt. Elmeséltem neki mit szeretnék és rögtön olyan ötletekkel állt elő ami azonnal megtetszett, miután mindent megbeszéltünk , izgatottan vártuk a fotózás napját.
A fotózás remek hangulatban telt el, amit szerettünk mindent meg tudtunk valósítani, Dóri hozzáértése és ötletei nagyon jók voltak! Örülök, hogy ezt a fotózást együtt éltük meg. A képek pedig magukért beszélnek! 🥰
 
 
Dóri fotózott a lagzinkban és most családi fotózáson jártunk nála. Csodálatos képek születtek, a fotózás jó hangulatban telt. Minden percét imádtuk!🥰 Nagyon örülök, hogy már sok évvel ezelőtt megismerhettem és Ő örökítette meg a számunkra fontos pillanatokat. Mindenkinek szívből ajánlom!❤️
 
 
Dórival nagyszerű élmény volt a fotózás! Jegyesfotózással kapcsolatban kerestük fel. Teljesen felszabadultan tudtunk viselkedni a fotózáson, egymással foglalkoztunk, nem feszengtünk - ezt a hangulatot Dóri teremtette meg! Önmagában "randi" élménynek is szuper volt, a sok csodálatos kép (amiket nagyon gyorsan megkaptunk) szinte már csak hab a tortán! ☺ Szívből ajánlom!
 
 
 
Kapcsolat
 
Küldj nekem üzenetet, vagy keress e-mail-en keresztül.
bdphotoreel@gmail.com